SMG yasal müzik yayını hizmetlerinden nerelerde faydalanabilirsiniz?

  • SMG yasal olarak müzik hizmeti almanızı sağlayan bir kuruluştur. Telif haklarını bireysel ya da kurumsal olarak takip etmek çok zordur. SMG tek tek telif haklarını takip etmenize gerek kalmadan sizin yerinize telif haklarını takip eder veya size geniş telifsiz müzik kataloğundan hizmet sunar.

  • Halka açık olan her işletme çaldığı müzikle ilgili meslek birliklerine bildirim yapmak durumundadır. Alışveriş merkezleri, kafeler, mağazalar, oteller ve ticari her türlü işletme ile halka açık her mekanda yasal müzik çalmak zorunludur. SMG tüm bu noktalarda eksiksiz olarak hizmet almanıza yardımcı olur.
  • SMG’nin uzman müzik küratörleri işletmenize uygun müzik listesini oluşturmak için size yardımcı olur. Kurumsal kimliğinizi en doğru şekilde ifade edebilecek listeyi oluşturmak için mutlaka uzmanlardan yardım almak gerekir. Birbiri ile uyumlu ve doğru bir liste oluşturmak çoğu zaman sanıldığından daha zordur.
  • Halka açık her alanda çalacağınız müzikle ilgili telif hakkı takibi, telifsiz müzik ve hedefe uygun müzik listesi oluşturmak için hemen uzman kadromuzla iletişime geçin. Size en uygun listeyi küratörlerimizle birlikte hazırlayalım. Size müziğin keyfini sürmek kalsın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir