Kurumsal radyo kullanımı alışveriş merkezlerine ne avantajlar sağlar?

• Kurumsal kimliğinizi yansıtabilecek ögelerden biri olan radyo alışveriş merkezleri için hayati bir önem taşır. İnsanlar alışveriş yaparken kuruma özel bir radyoyu dinlemekten keyif alır ve kurumsal radyo alışveriş merkezinin prestijini arttırır.

Kurumsal radyonuz sayesinde alışveriş merkezindeki her türlü kampanyayı ve etkinliği duyurma şansına sahip olursunuz. Bu sayede kiracılarınızın satışlarını arttırmalarına katkıda bulunursunuz.

Alışveriş merkezine özel radyo yayını alışveriş yapılan her saatte yapılan indirimleri anlık olarak duyurabilir. Eğer o gün satış hedefini tutturamayan bir kiracı var ise hedefini tutturmasına yardımcı olabilir. Alışveriş merkezinizde size özel kurumsal bir radyonuzun olması kiracılarınızın memnuniyetini arttırır.

• Günün değişik saatlerine uygun doğru müzik seçimi ile misafirlerinizin alışveriş merkezinde geçireceği zamanı arttırabilir ya da azaltabilirsiniz. Örneğin yüksek tempolu şarkılar çalarak müşterileri hızlı alışverişe yönlendirebileceğiniz gibi düşük tempolu dingin şarkılar çalarak misafirlerinizin alışveriş merkezi içinde daha çok zaman geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

• Alışveriş merkezinizdeki radyonuzu canlı yayın yapan bir radyo olarak kurgulayabilirsiniz. Anons yapan djleriniz günün akışına uygun anonslarla dilediğiniz gibi bir akış yaratabilir. Alışveriş merkezinizin daha çok kullanılmasını istediğiniz lokasyonlarına yönlendirme yapabilir etkisini anlık olarak görebilirsiniz.

• Alışveriş merkezlerinin en çok kullanılan alanlarından biri food courtlardır. Eğer canlı yayın yapan bir radyo kurgular iseniz food court alanınıza minik bir stüdyo kurarak hedef kitlenize uygun etkinlikler yapabilirsiniz. Örneğin indirim kuponları dağıtabilir eğer bir çocuk alanınız varsa ücretsiz giriş sağlayabilir satış hedefi düşük kiracılara bu sayede yönlendirme yapabilirsiniz.

• Alışveriş merkezlerini tercih eden müşteriler alışveriş yapmak kadar eğlenceli vakit geçirmeyi de hedeflerler. Kurumsal radyo müşterilerinizin alışveriş yaparken geçirdikleri zamanı eğlenceli hale getirir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *